Aktuality budova Tábor

Návštěva přírodovědecké stanice Kameňačky
14. 09. 2017
Navštívili jsme společně s některými obyvateli přírodovědeckou stanici v Židenicích. Díky  příjemnému přijetí i odbornému výkladu jsme se dozvěděli  zajímavosti ze života některých plazů, brouků, malých savců, ale zároveň největším zážitkem byla možnost si některé živočichy vzít do rukou, Výlet byl velkým zážitkem pro všechny přítomné. 
Celý článek
Rozloučení s létem
12. 09. 2017
Tradičně jsme se v září rozloučili s létem a přivítali podzim. Zazpívat a potěšit milým slovem tentokrát přišli manželé Procházkovi , kteří připravili i menší tombolu pro všechny přítomné. Hráli lidové písničky, které si s nimi obyvatelé rádi zazpívali. 
Celý článek
Návštěva koťátek
25. 08. 2017
Do našeho domova přišla milá návštěva v podobě malých koťátek. Bylo to vítaná změna pro všechny, kdo mají rádi domácí mazlíčky. 
Celý článek
Tvoření květinové výzdoby
22. 08. 2017
Navštívila nás opět paní Lukasová, která tentokrát přinesla spoustu letních květin, a pomohla našim obyvatelkám vytvořit krásné živé dekorace. 
Celý článek
Zpívání s kytarou
27. 07. 2017
Letní horké dny zpříjemnil hrou a zpěvem na kytaru pan Menšík. Všichni jsme si společně zazpívali písničky, které jsou našim obyvatelům známé, a zavzpomínali jsme si tak na časy dávno minulé. 
Celý článek
Výlet parníkem
28. 06. 2017
V červnu jsme si zahráli na námořníky a obepluli jsme brněnskou přehradu.
Celý článek
Vítání léta
20. 06. 2017
Na Vítání léta se každý rok těšíme nejenom kvůli vynikajícímu jídlu a dobré hudbě, ale také proto, že nás čekají slunečné a dlouhé dny, které můžeme společně strávit v našem altánku. 
Celý článek
Návštěva Rezekvítku
13. 06. 2017
Opět nás navštívili dámy z Rezekvítku. Tentokrát zvolili téma obiloviny,  nechyběla názorná ukázka, a i možnost ochutnávky koncových produktů. 
Celý článek
Osázení mobilních záhonků
23. 05. 2017
V květnu jsme osázeli nové mobilní záhonky. Vysázeli jsme jak květiny pro potěchu oka, tak bylinky pro ozdravu těla.
Celý článek
Čarodějnický kvíz
28. 04. 2017
Pálení čarodejnic jsme letos pojali netradičně a uspořádali jsme malé kvízové dopoledne. Klienti zavzpomínali, čím je léčily jejich babičky, hledali cestu z bludiště nebo třeba poznávali druhy stromů.
Celý článek
Velikonoční dopoledne
12. 04. 2017
Opět nás navštívila paní Lukasová, tentokrát jsme připravovali velikonoční výzdobu. Obyvatelé si s naší pomocí připravili ozdobný květináč, který každému z nich přinesl trochu jarní nálady.
Celý článek
Mašličkový bál
16. 02. 2017
Pro obyvatele domova jsme uspořádali tradiční bál. Místo fraků a večerních rób se každý musel ozdobit mašlí. Lidé si zasoutěžili, nechybělo občerstení a bohatá tombola.
Celý článek
 1234