Aktuality budova Tábor

Kloboukový bál
13. 02. 2018
V měsíci únoru jsme pořádali Kloboukový bál, každý přišel s nějakou pokrývkou hlavy, buď vlastní nebo vyrobenou v dílně domova. Akce se povedla, jako na každém  správném bále se tančilo, zpívalo a hodovalo.  Nechyběla tombola s již tradiční hlavní cenou - dortem, na kterém si na závěr všichni pochutnali. 
Celý článek
Vystoupení ZUŠ Radmily Chmelové
22. 01. 2018
V novém roce nás navštívila Základní umělecká škola  Radmily Chmelové. Děti vystoupili se hrou na flétnu a klavír. Budeme se těšit na další návštěvu. 
Celý článek
Vánoční hraní s harmonikou a houslemi
18. 12. 2017
V předvánočním čase jsme si společně zazpívali lidové i vánoční písně za doprovodu harmoniky a houslí. Pan ředitel při této příležitosti předal obyvatelům již tradičně vánoční balíčky. 
Celý článek
Návštěva Rezekvítku - téma zelenina
13. 12. 2017
S potěšením jsme opět přivítali pracovnice Rezekvítku, které již poněkolikáté navštívili náš domov s nějakou zajímavou přednáškou, tentokrát na téma zelenina. Bylo to milé, poučné a výživné (:
Celý článek
Vánoční vazba s pí. Lukasovou
12. 12. 2017
Opět nás navštívila paní Lukasová, a pomohla našim obyvatelům vytvořit krásné vánoční dekorace, které provoněly celý domov.
Celý článek
Vystoupení Mateřské školy Žižkova
11. 12. 2017
V předvánočním čase všechny potěšila návštěva dětí z Mateřské školky Žižkova, které zároveň předali obyvatelům vlastnoručně vyrobené vánoční přáníčka.
Celý článek
Mikulášské posezení
07. 12. 2017
U nás v domově již tradiční akce Mikulášské posezení, při němž nemůže chybět muzika, tentokrát v podání pana Helána, a hlavně Mikuláš, čert a anděl.
Celý článek
Předvánoční přípravy
04. 12. 2017
Malé nahlédnutí do vánočních příprav - tovření vánoční výzdoby a pečení cukroví.
Celý článek
Návštěva vánoční Vaňkovky
28. 11. 2017
V předvánočním čase jsme společně s obyvateli navštívili Galerii Vaňkovka, abychom zakusili vánoční atmosféru, poseděli u kávy a dali si něco dobrého na zub.
Celý článek
Ochutnávka likérů
02. 11. 2017
Sešli jsme se ve společenské místnosti, abychom si udělali hezké odpoledne, prohlédli fotografie z proběhlých akcí,  a přitom ochutnali různé likéry. Nechyběl klasický vaječný koňak, domácí griotka či medovina.
Celý článek
Zpívání s harmonikou
26. 10. 2017
Na podzim jsme přivítali pana harmonikáře, který začal pravidelně každý měsíc hrát a zpívat oblíbené písničky našich obyvatelů. Jsme za to moc rádi. 
Celý článek
Divadlo bez pravidel
05. 10. 2017
Divadlo bez pravidel přijelo do našeho domova s interaktivním představením "Ta naše písnička česká". Bylo to velmi milé a příjemné setkání, a to i díky přímého kontaktu s loutkami.
Celý článek
 12345